The Sims 3 Mods

Ogłoszenie

#1 2009-08-29 08:13:51

Maxus

Trochę uzależniony

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 33
Punktów :   

TS3: Wymarzone Podróże - Ogólne

3 sierpnia na oficjalnej stronie pojawiło się to:

Daj się ponieść przygodzie…
Zafunduj swoim Simom przygodę życia dzięki dodatkowi The Sims 3: Wymarzone podróże! Zdobądź dla swoich podopiecznych fortunę lub doprowadź ich do upadku. Zabierz Simy w egzotyczne miejsca i znajdź ukryte skarby. Odkryj nowe umiejętności, cechy osobowości i zdobywaj wyjątkowe nagrody. Badaj starożytne grobowce w egipskich piramidach, zostań mistrzem sztuk walki na Dalekim Wschodzie i poznaj wspaniałą kulturę Francji. Nadchodzi czas przygód - co uda się odkryć Twoim Simom?

CECHY

•Podejmuj wyzwania, odnajduj skarby, zobacz, co się kryje w przepastnych jaskiniach!
•Zwiedzaj słynne miejsca w Chinach, Egipcie i Francji
•Naucz się nowych umiejętności takich jak fotografia i wykorzystuj nowe okazje.
•Spotkaj zagranicznych Simów i poznaj ich kulturę.
•Urządź dom swoich Simów za pomocą nowych obiektów i artefaktów, które przywiozą z podróży.
•Zdobądź punkty SimPoints o wartości 35 PLN i wydaj je na nowe przedmioty w The Sims 3 Store.


wywiad Jeuxvideo z Lyndsay Pearson nt. pierwszego dodatku do The Sims 3

jeuxvideo.com : Dlaczego wybraliście Chiny, Egipt i Paryż niż inne miejsca?
Lyndsay Pearson : Wierzymy, że każde z tych miejsc oferuje nie tylko fantastyczną wizualną różnorodność sąsiedztw od tych, które istnieją już w The Sims 3, ale także wiele interesujących cech. Każde miejsce ma wymiar tajemniczości i znalezisk, niezbędnych do przygody. Odkrywanie francuskich katakumb czy egipskich grobowców ma wiele elementów, aby spodobały się naszym fanom a także zespołowi tworzącemu grę.

jeuxvideo.com : Jak zaplanowaliście te trzy środowiska?
Lyndsay Pearson : Simy odwiedzą trzy miejsca, używając komputera lub telefonu, aby zarezerwować podróż. Gracze mogą także zmienić nazwę miasta (tak jak można zmienić nazwę Sunset Valley) przez menu edycji w grze.

jeuxvideo.com : Czy możemy kupić drugi dom?
Lyndsay Pearson : Nawet jeśli twoi simowie nie mieszkają na stałe w nowych lokacjach, mogą oni mieć jedną lub więcej posiadłości. Po nabyciu drugiego domu w Egipcie czy Chinach, będą mieli wybór pomiędzy zostaniem w tym domu, a "bazą", jeśli zechcą powrócić do swojego kraju.

jeuxvideo.com : Czy możemy odwiedzić sławne zabytki (Wieża Eiffla, Piramidy, Wielki Mur Chiński...) ?
Lyndsay Pearson : Jesteśmy naprawdę zachwyceni możliwością zaoferowania miejsc istniejących w prawdziwym świecie w The Sims 3 Wymarzone Podróże. Gracze rozróżnią sławne i historyczne miejsca w każdym kraju. Możesz zobaczyć Wielkie Piramidy na obrazach, które są dostępne. W najbliższych miesiącach ujawnimy więcej informacji o innych sławnych miejscach, które będziesz mógł odkryć.

jeuxvideo.com : Będziemy mogli zobaczyć wszystkie budynki wewnątrz, w przeciwności do tych z okolic w The Sims 3?
Lyndsay Pearson : Dodamy wiele nowych miejsc i budynków w The Sims 3 Wymarzone Podróże. Te budynki mają kompletny wygląd i wizualnie oszałamiają tak dobrze jak części i obszary wewnątrz. Dla przykładu, stworzyliśmy Sfinksa, którego widzisz najpierw z zewnątrz. Później możesz otworzyć drzwi i odkryć, co chowa w środku!

jeuxvideo.com : Jaki rodzaj skarbów może zostać odkryty?
Lyndsay Pearson : Twoi simowie mogą odkryć wiele relikwii, monet i specjalnych obiektów. Relikwie mogą być kolekcjonowane, wystawione i sprzedane za pieniądze! Każde miejsce ma własne określone relikwie i wiele relikwii wspólnych, dostępnych w każdej lokacji.

jeuxvideo.com : Jakie sposoby są dostępne dla graczy, aby szukać skarbów?
Lyndsay Pearson : W grobowcach, gracze mogą szukać skarbów sprzątając gruzy, otwierając skrzynie skarbów czy wypatrując posągów i sekretnych przejść, aby odblokować nowe miejsca.

jeuxvideo.com : Czy są nowe umiejętności?
Lyndsay Pearson : Nowe umiejętności będą użyteczne podczas zaplanowanych dla graczy przygód i zadań. One pomogą ci uzupełnić historię, aby odblokować nowe klucze do drzwi czy zaoferują nagrody do kupienia przez twoich simów. W końcu, umiejętności oferują nową rozgrywkę i dodatkowe obiekty do odblokowania.

jeuxvideo.com : Czy pojawią się nowe cechy?
Lyndsay Pearson : Dodamy kilka nowych cech związanych z przygodą. Więcej szczegółów będzie wkrótce ujawnione, pozostańcie czujni!

żródło: http://simpress.pl

Tutaj mamy zapowiedź dodatku:
http://www.youtube.com/watch?v=9bN2HkY5 … r_embedded


http://img.userbars.pl/155/30820.gif

Offline

 
Kod:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
odkryj więcej tu transport Piła wakacje z dziećmi nad morzem